Blog nie tylko o gotowaniu

Follow Us

W drodze do spełnienia marzeń :-)

W drodze do spełnienia marzeń  :-)

Spełniam swoje marzenia i dobrze się bawię -robię to co lubię i osiągam pierwsze sukcesy 🙂 nie jest to proste, ale angażując się mam realną szansę na ich spełnienie. 

Czas idzie naprzód czy coś robimy czy nie on ciągle mija. Postanowiłam wykorzystać mój czas i robić wszystko by spełniać marzenia i cele, które sobie rozpisałam. I oto jest.

Właśnie weszłam na kolejny poziom współpracy z firmą Avon, którą znam od wielu lat  i działam. Bardzo zależało mi by rozwijać się w tej firmie i osiągać kolejne szczeble awansu. Właśnie stałam się liderem !!!! i jestem z siebie bardzo dumna. Czeka mnie dużo pracy zwłaszcza z samą sobą, pokonywanie obiekcji, nabieranie pewności siebie, nauka funkcjonowania w firmie. Jednak bardzo tego chciałam i zrobię wszystko by iść dalej i wyżej.

Przede mną nowe wyzwania, poszukiwanie nowych klientek jak i konsultantek, które chciałyby dołączyć do mojego zespołu, rozwoju osobistego oraz nabywanie umiejętności kierowania zespołem :-). Dużo czasu poświęcam też na poznanie nowości by jak najdokładniej umieć przedstawić dany kosmetyk osobom zainteresowanym.

∼∼∼∼∼∼

Jeśli uważasz że jestem idealną kandydatką na Twoją konsultantkę to zostań moją klientką i złóż u mnie zamówienie 🙂

∼∼∼∼∼∼

Jeśli poszukujesz takiego lidera jak ja, zapraszam do współpracy, z chęcią stanę się Twoim przewodnikiem, przyjacielem w firmie Avon

∼∼∼∼∼∼

Jeśli chciałabyś zostać moją klientką serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną poprzez Fb, Insta lub zostaw komentarz pod tym postem odezwę się do Ciebie. Dołączając do grona moich klientek możesz liczyć na miłą obsługę z mojej strony, zawsze z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania związane z kosmetykami, poinformuje o nowościach, dostarczę próbki. Gdy staniesz się moją stałą klientka i będziesz regularnie zamawiać, wtedy możesz liczyć na okazjonalne i nie okazjonalne prezenty ode mnie 🙂 U klientów cenie lojalność.

Gdybyś jednak jak ja chciała podjąć wyzwanie i stać się konsultantką to serdecznie zapraszam DOŁĄCZ DO MOJEGO ZESPOŁU 🙂 stając się konsultantką masz dostęp do produktów nawet z 40% zniżką, bierzesz udział w szkoleniach, konferencjach. Zostajesz objęta opieką swojego lidera czy menadżera. Od moich konsultantek wymagam rzetelności i lojalności w zamian gwarantuje super zabawę i rozwój.

Poszukuje osób uczciwych, otwartych na poznawanie nowych ludzi, umiejących zjednać sobie ludzi, chętnych do współpracy.  Napisz do mnie z chęcią z Tobą porozmawiam na temat Avonu, kosmetyków, zakupów czy współpracy.

Nie czekaj do jutra…..napisz od razu 🙂

 Brzmi apetycznie?

%d bloggers like this: