Blog nie tylko o gotowaniu

Follow Us

Piękna Ty piękna Ja, spotkajmy się w Avon :-)

Piękna Ty piękna Ja, spotkajmy się w Avon :-)

Powstała moja strona w Avon Piękna Ty piękna Ja, rozpoczynam kolejny etap działań. A jak do tego doszłam?

W grudniu zeszłego roku po długiej nieobecności postanowiłam wrócić do Avon. Dlaczego? ponieważ byłam przygnębiona tym, iż zbyt długo przebywam w domu z dziećmi nie mając kontaktu z innymi dorosłym. Chciałam mieć cos swojego, coś innego niż tylko domowa rzeczywistość.

Swoją działalność rozpoczęłam od pierwszego katalogu. Zamówień przybywało więc tym bardziej się cieszyłam bo mogłam spotykać się z różnymi ludźmi 🙂

W październiku dostałam zaproszenie na konferencję Avon, na której to wręczono mi dyplom Mistrzyni sprzedaży. Było to dla mnie tak ogromnym wyróżnieniem i jednocześnie tak mocnym bodźcem do działania, iż w następnym katalogu zostałam koordynatorem (liderem) sprzedaży. 

M.D.

 

I co dalej? otóż dalej historia się piszę 🙂

Aktualnie jestem po szkoleniu Liderów i aktywnie poszukuję nowych klientek oraz kandydatek na konsultantkę lub lidera sprzedaży.

Jeśli interesuje Cię któraś z powyższych opcji koniecznie skontaktuj się ze mną lub wejdź na moją stronę Avon Piękna Ty piękna Ja

Czeka Cię super zabawa i atmosfera, poznasz niesamowite osoby. Będziesz mogła zarobić pieniądze a przy okazji jeśli tylko zechcesz zadbasz o swój rozwój osobisty. Zaczniesz żyć bardziej aktywnie co sprawi, że odkryjesz nowe nieznane Ci dotąd Twoje możliwości 🙂

bty

Boisz się, że nie dasz rady? nic bardziej mylnego!! Świetnie sobie poradzisz. Wystarczy tylko odpowiednio rozplanować dzień. Nie wiesz jak? z chęcią Ci w tym pomogę.

Pamiętaj, że ja też jestem mamą, żoną, obecnie studentką na dwóch kierunkach studiów podyplomowych, a także wspieram męża w prowadzeniu Fundacji. Jest to ogrom obowiązków a mimo to wygospodarowałam czas by aktywnie działać w Avon i się rozwijać. Daje mi to mnóstwo satysfakcji i poczucie spełnienia 🙂 a przy okazji dużo śmiechu.

Zachęcam Cię do spróbowania  🙂 to nic nie kosztuje a może tak Ci się spodoba, ze będziesz lepsza ode mnie 🙂

Czekam na Twoje zgłoszenie 🙂 z chęcią z Tobą porozmawiam i odpowiem na wszystkie pytani, które sprawiają, że jesteś niepewna.

Piękna Ty piękna Ja, spotkajmy się w Avon 🙂

 

 

 Brzmi apetycznie?

%d bloggers like this: