Blog nie tylko o gotowaniu

Follow Us

Kosmetyki idealne by się odprężyć i zrelaksować?.

Kosmetyki idealne by się  odprężyć i zrelaksować?.

Po całym dniu pracy marzysz tylko o tym by wziąć cipła kapiel i wyłączyć myśli choć na chwile. Sama kapiel nie jest niczym specjalnym. To dodatki i rytuały sprawiają, że zaczyna dziać się magia.Każdy z nas ma swoje ulubione rytuały kąpielowe oraz zapachy, które sprawiają ze nasze zmysły sa pieszczone. 

Ja także taki rytuał mam oraz zapachy, które poprawiaja mi nastrój 🙂

Rozpoczynam dzień i kończę na rytuale z Japońskimi kosmetykami Mision Y. Produkty te działają oczyszczająco i nawilżajaco.

Podczas wieczornej kapieli, która w moim przypadku niestety trwa za krótko (posiadanie małych dzieci wiaże się z tym, że gdy ja wchodzę do łazienki u nich włacza się radar i natychmiast siędza pod drzwiami. Nawet tata bawiacy się z nimi traci na atrakcyjności. Taka kapiel nijak się ma do relaksu żebym nie wiem jak drogich kosmetyków użyła), używam płynu do kapieli. Tych płynów mam kilka w zależności od nastroju 🙂

Co jakiś czas poszukuje nowego zapachu ponieważ, te które już mam nieco się nudza przy dłuższym używaniu, więc jak tylko kończy mi się jakieś opakowanie staram się znaleźć inny interesujący mnie zapach. 

I oto zaintrygował mnie zapach Encanto Irresistible od Avon. Jest to najnowsza seria jedna z dwóch- różowa -składajaca się z 5 produktów: 

  • wygładzający olejek do kapieli
  • nawilżający balsam do ciała
  • pachnaca mgiełka do ciała
  • woda toaletowa 50ml
  • nawilżający krem do rak 

Zapach ten jest intensywny, mocny i lekko słodkawy.

Formuła balsamu czy kremu do rak faktycznie jest lekka, wnika w skórę nie pozostawiając uczucia lepkości. 

Nasze zmysły pieści aromat malin, świeżej frezji oraz słodkiego heliotropu. To połaczenie nut zapachowych sprawia, że chwila staje się magiczna a Ty zrelaksowana. 

Jeśli chcesz sprawić sobie przyjemność polecam zainteresować się tym zapachem 🙂Brzmi apetycznie?

%d bloggers like this: