Blog nie tylko o gotowaniu

Follow Us

#1. „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” Kamila Rowińska

#1. „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” Kamila Rowińska

Pierwsza książka, od której zaczęła się moja podróż. Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale czyli jak? Zainteresowana/ny? kliknij i czytaj dalej 🙂Od pewnego czasu staram się poświęcać systematycznie trochę czasu na czytanie. Ale nie takie bezmyślne tylko takie, które wywołuje u mnie chęć działania. Książka Kamili Rowińskiej do takich właśnie należy.

Polecam tę książkę tym, którzy poczuli, że ich życie nie do końca ma taki wygląd jakby tego chcieli. Miało być tak pięknie, a nie jest……więc co teraz? I to jest właśnie ten moment kiedy trzeba sobie odpowiedzieć na kilka ważnych pytań by móc obrać tę dobrą drogę i iść dalej. Kamila poprzez tę książkę świetnie prowadzi nas do często trudnych odpowiedzi, wymagających od nas pomyślenia, zajrzenia w głąb siebie.

Ktoś mógłby zapytać- Ale czy warto to robić? No jeśli chcesz zmienić swoje życie to warto!

Książka ta jest jednocześnie zeszytem ćwiczeń, w którym można notować sobie swoje odpowiedzi jak również przemyślenia. Obecnie wyszła już trzecia edycja tej książki.

Warunek  jest jeden!!!!

Sięgnij po tę książkę  jeśli jesteś gotowy na działanie i zmianę, która zacznie następować w twoim myśleniu. Jeśli jesteś typem człowieka, który wierzy, że wszystko się samo zmieni to nie zawracaj sobie głowy tą książką.  Poczytaj bajki 😛

Jeśli ma się coś zmienić to Ty musisz być sprawcą tej zmiany. To Twoje życie i w ostatecznym rozrachunku to Ty będziesz odpowiadać za to jakie ono było. Osobiście pracuje nad tym by moje życie było bardzo bogate i nie mówię tu tylko o pieniądzach, ale także o przeżyciach. Tą książką rozpoczęłam osiąganie celu, którym jest wieść życie odpowiedzialne i zuchwałe 🙂

Nie będę zdradzać więcej szczegółów odsyłam Was do źródła.

Jeśli książka Cię zainteresowała klikając w sklep lub książka  będziesz mógł/mogła ją sobie zamówić bezpośrednio ze sklepu Kamili Rowińskiej.

A tu jeden z cytatów Kamili, który mnie osobiście bardzo inspiruje 🙂

Owocnej lektury życzę 🙂Brzmi apetycznie?

%d bloggers like this: